HRA

Flight of the Albatross
Herní styl SEUCK
Multiplayer Bez multiplayeru
Rok vydání 1995
Programátor Alf Yngve
Grafik (Unknown)

INTRO

Hájskóre tejbl

Seznam nejlepších skóre her včetně možnosti nahrát si vlastní skóre

Dice8


#hráčSkóreLeváPraváDatum
1PCH33211520501.07.2023
2SILLICON33010222810.05.2024
3FANDAL32510521501.07.2023
4MAPA29510520525.06.2023
5ROLAND29410219203.05.2024
6MBORIK28710418305.05.2024
7LOGOUT27410017405.05.2024
8JIRKA26910716203.05.2024
9FMATEJIC26810116703.05.2024
10FERY26710316403.05.2024
11NOOLY26310216104.05.2024
12AKI25710315405.05.2024
13MRHOLUB25611114503.05.2024
14KRUPKAJ25510015503.05.2024
15PG25310215103.05.2024
16NOBY2145715705.05.2024
17LAMA1985314503.05.2024
18MARTY1825512703.05.2024
19RUDA1523811405.05.2024
Vyber D64 disk :

Advert

Hardcode and datamining by PCH of UNREAL, Hardware guru by RAY of UNREAL, Bugs report by SILLICON of UNREAL
UNREAL 2014-2021 Czech republic