HRA

Paha Juttu III
Herní styl Graphic(Hi-Res)/Text
Multiplayer Bez multiplayeru
Rok vydání 1988
Programátor Ari Hyppönen & Mikko Hy...
Grafik (Unknown)

INTRO

Hájskóre tejbl

Seznam nejlepších skóre her včetně možnosti nahrát si vlastní skóre

Dice8


#hráčSkóreLeváPraváDatum
1PCH33211520501.07.2023
2SILLICON33010222810.05.2024
3FANDAL32510521501.07.2023
4MAPA29510520525.06.2023
5ROLAND29410219203.05.2024
6MBORIK28710418305.05.2024
7LOGOUT27410017405.05.2024
8JIRKA26910716203.05.2024
9FMATEJIC26810116703.05.2024
10FERY26710316403.05.2024
11NOOLY26310216104.05.2024
12AKI25710315405.05.2024
13MRHOLUB25611114503.05.2024
14KRUPKAJ25510015503.05.2024
15PG25310215103.05.2024
16NOBY2145715705.05.2024
17LAMA1985314503.05.2024
18MARTY1825512703.05.2024
19RUDA1523811405.05.2024


load d64

The Great Giana Sisters


#HráčKoloSkóreDatum
1SILLICON337005611.07.2023
2PCH335741816.07.2023
3DAVE81023411.07.2023


load d64

Duotris


#hráčSkóreDatum
1PCH51014.07.2023


load d64

Canabalt


#HráčMetryDatum
1COMOS939221.07.2023
2SAD702421.07.2023
3PCH458315.07.2023


load d64

Raid on Bungeling bay


#HráčScoreDatum
1COM7895021.07.2023
2MAT4890021.07.2023
3ASS4575021.07.2023
4TOB4475021.07.2023
5ARK3670021.07.2023


load d64

Nobby the Aardvark


#HráčScoreDatum
1NOBBY 900022.07.2023
2IS 700022.07.2023
3A 600022.07.2023
4BOBBY 500022.07.2023
5AND 400022.07.2023
6HIS 300022.07.2023
7JOBBY 200022.07.2023
8HOBBY 50022.07.2023


load d64

Advert

Hardcode and datamining by PCH of UNREAL, Hardware guru by RAY of UNREAL, Bugs report by SILLICON of UNREAL
UNREAL 2014-2021 Czech republic