HRA

Quolder Dash 24
Herní styl Boulder Dash
Multiplayer Bez multiplayeru
Rok vydání 1991
Programátor Peter Liepa & The Coolsh...
Grafik (Unknown)

INTRO

Amazon Woman - AVATAR Release 09.04.2019
PCH / Unreal
Předem bych se rád omluvil za neskutečně dlouhý response time, kdy mi eLK / ATA zaslal v měsíci září 2018 na můj mail hru Legend of the Amazon woman, kterou kompletně bugfixoval. Původní text mailu s lehkými ( autor snad promine ) úpravami připojuji k tomuto textu :)
a nyní text eLKa alias Lukáše včetně odkazu na stáhnutí hry.

Dali sme dohromady v novej AVATAR release Amazon Women - první skutečně stabilní release! Dělal sem to celý já (eLK) - bugfix, ntsc fix, trainer, mapu (jako obrázek - součást releasu) a map viewer na jednom disku.
Je tam spousta vylepšení, restore kill, pauza mezerníkem s textem na obrazovce + klasicky - přidanej easter egg :) DKT mi pomohl udělat trainer screen a programoval manuál (Logo by Nexus, Big fonts by The Syndrom, Conversion Pic by Isildur) a obrázek ze ZX nám konvertoval DATA-LAND z Technische Maschinenfabrique, Jazzcat už to nevydržel a pustil to tam na csdb .) Kdo to zkompletoval nakonec netušim.
Já sem se rozhodl už nepodporovat CSDb, protože je to pro mě censored scene database a ne Commodore scene database.. Dokud tam bude platit forever ban a budou vykopnutí lidé kolem scény jen proto že se prostě naštvali a nepohodli se, nehodlám tuhle bázi podporovat a raději nabízim sem tobě na C64.cz. Navíc je to vlastně českej release :)
Navíc k tomu přidávám originál .tap a obrázky kazety Commodore 64 a ZX verze v extra zipu + foto recenze ze ZZap64 z roku 1986.
Pokud bys chtěl vyměnit na svých stránkách za původní jen upozorňuji že existují dvě verze téhle hry, jedna z roku 1986 a 1987. Naše verze je ta novější. Ty tam máš tu starou - takže doporučuju k ní přidat tu naší - tu starou bych nemazal.. :) Byla by jí škoda..

Byla. Tak jsem ji tam nechal a hru si můžete stáhnout zde : www.c64.cz/download/legendOfTheAmazonWoman.zip
Později ji doplním do databáze.
(PCH)

Nový příspěvek do diskuze

podpis :
První znak podpisu musí být vykřičník, jinak se příspěvek neodešle (ochrana proti spamu)

Advert

Programmed by PCH of UNREAL, Hardware support by RAY of UNREAL. Beta test and bugs guru SILLICON
Unreal 2014 - Czech republic